Průzkum knihovny o zájemcích o celoživotní vzdělávání

JSTE SENIOR A CHCETE SE STÁLE VZDĚLÁVAT? ČI MÁTE V RODINĚ NĚKOHO, KDO SE RÁD DOZVÍ A NAUČÍ NĚCO NOVÉHO?

Na podzim bychom rádi v Místní knihovně rozjeli Virtuální univerzitu třetího věku pod záštitou Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze. Systém výuky je založen na vysokoškolskými lektory předem natočenými multimediálními přednáškami.

Protože ale přes prázdniny kvůli stěhovaní knihovny budeme mít zavřeno, budeme rádi, když nám případní zájemci nechají v knihovně na sebe kontakt už nyní, abychom je mohli zavčasu informovat o začátku výuky.

Po absolvování 6 semestrů je senior pozván na slavnostní promoci do auly ČZU v Praze, kde obdrží “Osvědčení o absolvování Univerzity třetího věku”.

Tato forma výuky je chápána jako forma distančního seniorského vzdělávání.

Bližší informace poskytneme rádi v knihovně nebo je najdete na tomto ODKAZU.