Lovci perel 2018

Po úspěchu prvního ročníku čtenářské hry Lovci perel startujeme 1. března 2018 druhý ročník. Uzávěrka přihlašování dětí bude 16. března 2018. Ti, kteří se nestihli loni přihlásit, mají tedy znovu příležitost ukázat své čtenářské schopnosti. Pokud nevíte, co hra obnáší, přinášíme jednoduchá pravidla. Každý hráč si vybere v knihovně knihu, která je na hřbetu označena perlorodkou. Při její výpůjčce získá k dané knize otázky, za které při správném zodpovězení získá perlu. Navíc za zodpovězení nepovinných otázek získá Moriony, tzv. knihovnické bankovky, za které si pak po ukončení čtenářské hry bude moci vybrat nějakou odměnu na Tržišti pro lovce perel. Odměnu tak tedy získá každý!

Startujeme tedy 1. března 2018 a hru uzavíráme 30. listopadu 2018.