Noc s Andersenem 2018

V České republice proběhne již 18. ročník Noci s Andersenem, který připadá na 23. března 2018. I letos se akce účastní Knihovna města Zubří. Vzhledem k velkému počtu zájemců a omezené kapacitě budou mít přednost děti registrované v knihovně a děti, které v knihovně ještě nenocovaly. Přihlášky jsou k vyzvednutí v knihovně. Kromě nich budou tentokrát děti odevzdávat obrázek nebo příběh na téma “moje největší dobrodružství s kamarády”. Uzávěrka přihlášek je 16. března 2018. Hlásit se mohou tedy i děti, které Noc s Andersenem již absolvovaly, ale jejich účast potvrdíme rodičům až 19. března 2018 na základě obsazení kapacity.